Catering Kreatywna Kuchnia

Tort weselny

Ciasto charakterystyczne dla wszystkich doniosłych wydarzeń. Od urodzin, poprzez jubileusze, aż po ślub. Wszędzie tam gdzie świętujemy ważne momenty, powinien pojawić się tort. W przypadku tego ciasta równie ważny jest smak, co i wygląd. Kreatywna Kuchnia może dostarczyć dowolnie wybrany tort o każdej wielkości we wskazane miejsce. W menu naszej kuchni odnaleźć można torty różnego rodzaju, dostępne w wielu smakach i wielkościach. Torty klasyczne, torty w masie cukrowej, torty gołe, czyli naked cake i wiele innych.

Oprócz samej usługi pieczenia tortów weselnych, zapewniamy również ich sprawny i bezpieczny transport pod wskazany adres. Torty przewożone są specjalnie przystosowanymi do tego samochodami z chłodnią. Dzięki temu, nasze torty docierają na miejsce w idealnym smaku, bez ryzyka jakiejkolwiek, nawet najmniejszej utraty wyglądu i smaku. Polecamy słodkie i pyszne torty od Kreatywna Kuchnia na każde zbliżające się wesele.

01

POTRAWY

02

TORTY

03

FINGER FOOD

04

IMPREZY

Komentarze naszych klientów

“Polecam w 100%”

“Bardzo smaczne jedzenie, super organizacja i ceny niskie. Polecam w 100%”

Martyna

Pyszne jedzenie

“Mogę z czystym sercem polecić catering z Kreatywna Kuchnia. Wszystko z klasą, elegancko podane, lekkie i przede wszystkim przepyszne. Creative cuisine · Pyszne jedzenie · Profesjonalna obsługa · Doświadczeni kucharze

Aleksandra

“Tort był przepyszny”

“Tort był przepyszny, pięknie wykonany i co najważniejsze wykonany z naturalnych składników więc i panie w ciąży i karmiące mamy mogły go spokojnie skosztować polecam”

Anna

Napisz do nas na:

 info@kreatywna-kuchnia.pl

 

5 + 10 =