Catering Kreatywna Kuchnia

Torty artystyczne

Torty artystyczne

Zamieniamy klasyczne torty na słodkie dzieła sztuki. Przekonaj się co potrafi Kreatywna Kuchnia i poznaj nasze torty artystyczne. Dostępne w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach i smakach. Wykonane wyłącznie z naturalnych składników, pozbawione sztucznych dodatków i alergenów. Torty artystyczne od Kreatywna Kuchnia to uczta dla oczu i podniebienia. Smakują wybornie, a wyglądają jeszcze cudowniej.

Polecamy nasze torty artystyczne wszystkim, którzy poszukują wyjątkowego tortu na swoje urodziny, imprezę jubileuszową, wydarzenie firmowe, wesele oraz inne imprezy okolicznościowe. Wygląd, wielkość oraz smak tortu zawsze jest ustalany indywidualnie. Jest to gwarancją, że każdy torb będzie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.

Jak zamówić torty artystyczne? Wystarczy się z nami skontaktować i opowiedzieć o swoich potrzebach. Przedstawimy najlepszą ofertę, opowiemy o naszych możliwościach i poinformujemy i przewidywanej cenie, którą będzie trzeba zapłacić za tort. Po akceptacji zabieramy się do pracy i w umówionym czasie torty artystyczne zostaną dostarczone na miejsce

01

POTRAWY

02

TORTY

03

FINGER FOOD

04

IMPREZY

Komentarze naszych klientów

“Polecam w 100%”

“Bardzo smaczne jedzenie, super organizacja i ceny niskie. Polecam w 100%”

Martyna

Pyszne jedzenie

“Mogę z czystym sercem polecić catering z Kreatywna Kuchnia. Wszystko z klasą, elegancko podane, lekkie i przede wszystkim przepyszne. Creative cuisine · Pyszne jedzenie · Profesjonalna obsługa · Doświadczeni kucharze

Aleksandra

“Tort był przepyszny”

“Tort był przepyszny, pięknie wykonany i co najważniejsze wykonany z naturalnych składników więc i panie w ciąży i karmiące mamy mogły go spokojnie skosztować polecam”

Anna

Napisz do nas na:

 info@kreatywna-kuchnia.pl

 

2 + 12 =