Catering Kreatywna Kuchnia

Słodki stół

Któż z nas nie lubi słodyczy. Są pewne wydarzenia, które nie mogą zaistnieć bez dużego wyboru słodkich specjałów. Do takich na pewno zalicza się wesele. Słodki stół to jedna z najmodniejszych i najbardziej pożądanych przez gości atrakcji. To nic innego, jak spełnienie marzeń każdego łasucha. Kreatywna Kuchnia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze gastronomicznej, w tym również zapewnia pyszne wyroby cukiernicze. Powstające na miejscu wg naszych autorskich receptur, nie mają sobie równych i zachwycą najbardziej wymagające podniebienie.

Zamawiając u nas słodki stół, każdy klient może zdecydować o jego wielkości i zawartości. W menu posiadamy kilkanaście rodzajów ciast, w tym kultowy migdałowiec, dietetyczny sernik, a także tradycyjne wypieki: szarlotki oraz wiele innych ciast z owocami sezonowymi. Jednym z najważniejszych punktów naszej cukierniczej oferty jest oczywiście tort weselny. Bez niego nie może się odbyć żadne wesele i dlatego z przyjemnością go dla Was upieczemy.

01

POTRAWY

02

TORTY

03

FINGER FOOD

04

IMPREZY

Komentarze naszych klientów

“Polecam w 100%”

“Bardzo smaczne jedzenie, super organizacja i ceny niskie. Polecam w 100%”

Martyna

Pyszne jedzenie

“Mogę z czystym sercem polecić catering z Kreatywna Kuchnia. Wszystko z klasą, elegancko podane, lekkie i przede wszystkim przepyszne. Creative cuisine · Pyszne jedzenie · Profesjonalna obsługa · Doświadczeni kucharze

Aleksandra

“Tort był przepyszny”

“Tort był przepyszny, pięknie wykonany i co najważniejsze wykonany z naturalnych składników więc i panie w ciąży i karmiące mamy mogły go spokojnie skosztować polecam”

Anna

Napisz do nas na:

 info@kreatywna-kuchnia.pl

 

9 + 11 =