Catering dla firm Gdańsk

Prowadzisz firmę w Gdańsku? Chcesz zapewnić swoim pracownikom smaczne i pożywne lunche? Wiesz że taki wyraz troski o pracowników procentuje i jest dobrą inwestycją? Zadowolony i pojedzony pracownik pracuje efektywniej i przynosi więcej korzyści firmie. Aby móc zapewnić odpowiednio zbilansowane, pożywne i zdrowe posiłki, nie musisz zakładać własnej firmowej kuchni. Wystarczy zamówić catering dla firm Gdańsk.

Nasza usługa cateringowa dedykowana jest wszystkim firmom z terenu Gdańska. Bez względu na wielkość i lokalizację, w wybrane dni tygodnia, o określonej godzinie będziemy dostarczać przepyszne jedzenie. Wszystkie posiłki indywidualnie spakowane i zamknięte w szczelnych styropianowych pojemnikach, utrzymujących ciepło, zapewniających świeżość i gwarantujących bezpieczeństwo sanitarne.

Zróżnicowane menu, w którym można znaleźć tradycyjne potrawy kuchni polskiej, jedzenie wegetariańskie i wiele innych smacznych dań, na pewno zadowoli najbardziej wymagające podniebienia. Przekonaj się jak działamy i zamów.

catering, garmaż , catering komunijny, catering dla firm trójmiasto, Bolszewo, Wejherowo, Lębork, finger food, tort weselny, słodki stół, Cukiernia