Catering Kreatywna Kuchnia

Finger food

Finger Food to wyborne przystawki i inne mini dania, przeznaczone do zjadania ich przy użyciu rąk, bez pomocy sztućców. Finger Food od wielu lat królują podczas wielu imprez, występując wówczas pod swojsko brzmiącą nazwą „przystawki”. W ich rolę mogę wcielać się nieśmiertelne koreczki oraz wiele innych przekąsek, wykonanych np. z ciasta francuskiego. Jeśli jednak organizujecie imprezę i chcecie zaskoczyć swoich gości czymś o wybornym i rzadko spotykanym smaku, polecamy nasze dedykowane menu finger food.

Jak Kreatywna Kuchnia przygotowuje finger food? Nasze przystawki i przekąski powstają wyłącznie z najwyższej jakości składników. Wędliny, sery, owoce morza, mięsa, warzywa i owoce. To wszystko pochodzące ze sprawdzonych miejsc i godnych zaufania dostawców. Łącząc smaki i tworząc z nich wielokrotnie zaskakujące kompozycje, dostarczamy podniebieniu prawdziwą ucztę, której nie chce się nigdy kończyć.

01

POTRAWY

02

TORTY

03

FINGER FOOD

04

IMPREZY

Komentarze naszych klientów

“Polecam w 100%”

“Bardzo smaczne jedzenie, super organizacja i ceny niskie. Polecam w 100%”

Martyna

Pyszne jedzenie

“Mogę z czystym sercem polecić catering z Kreatywna Kuchnia. Wszystko z klasą, elegancko podane, lekkie i przede wszystkim przepyszne. Creative cuisine · Pyszne jedzenie · Profesjonalna obsługa · Doświadczeni kucharze

Aleksandra

“Tort był przepyszny”

“Tort był przepyszny, pięknie wykonany i co najważniejsze wykonany z naturalnych składników więc i panie w ciąży i karmiące mamy mogły go spokojnie skosztować polecam”

Anna

Napisz do nas na:

 info@kreatywna-kuchnia.pl

 

10 + 3 =